Úspěchy

ŠKOLNÍ ROK 2012/2013

1.

okres

Přespolní běh

Nikol Musilová, 9. tř.

p. uč. M. Horáková

3.

okres

Vlastimil Klíš, 9. tř.

p. uč. V. Damborský

3.

okres

družstvo starších žáků (Kamil

Rusňák, Vlastimil Klíš, Marek Láska - 9. tř., Pavel Blažej - 8.A, Martin Petrásek - 8.B)

p. uč. V. Damborský

1.

okres

Běh na 800 metrů

Nikol Musilová, 9. tř.

p. uč. M. Horáková

1.

okres

Běh na 300 metrů

Nikol Musilová, 9. tř.

1.

okres

Běh na 60 metrů

Terezie Blanářová, 8.A

2.

okres

Skok daleký

Kateřina Kovářová, 9. tř.

3.

okres

Skok vysoký

Aneta Mendlová, 9. tř.

 

3.

okres

Jakub Mazánek, 6. tř.

p. uč. M. Horáková

3.

okres

Vrh koulí

Nikol Varmužová, 9. tř.

2.

okres

Hod oštěpem

Vlastimil Klíš, 9.tř.

p. uč. V. Damborský

2.

okres

Běh na 1 500 metrů

Vítek Osička, 9. tř.

2.

okres

Pohár rozhlasu v atletice

družstvo dívek - 8. a 9. třída

p. uč. M. Horáková

3.

okres

družstvo chlapců - 8. a 9. třída

p. uč. V. Damborský

       2.

okres

Stolní tenis mladších žáků

družstvo ( Štěpán Křivka, Jakub Novák -7.A, Jan Veselý – 7. B)

p. uč. V. Damborský

1.

okres

Stolní tenis starších žáků

družstvo (Jan Poulík, Josef Kubík - 8.B,  Vítek Hoch -7. A.)

5.

kraj

družstvo (Jan Poulík, Josef  Kubík - 8.B, Vítek Hoch -7. A.)

1.

okres

Basketbal mladší žáci

Žáci 7.a 8. třídy

p. uč. V. Damborský

      3.

okrsek

Florbal

Mladší žáci – 6. a 7. třídy

p. uč. V. Damborský

       3.

okrsek

Florbal

Starší žáci – 8. a 9. třídy

 

ŠKOLNÍ ROK 2011/2012

1.

4.

okres

přespolní běh dívky starší

Nikol Musilová, 8. tř.

Katka Mikulicová, 9. tř.

p. uč. M. Horákov

1.

3.
okres stolní tenis chlapci starší

stolní tenis chlapci mladší
Jiří Soukal, 9. tř., Vítek Osička, 8. tř., Jan Poulík, 7.B

Miroslav Tlach, 7.A, Josef Kubík, 7.B, Vítek Hoch 6.A
p. uč. V. Damborský
2. okres přespolní běh chlapci starší
Kamil Rusňák, Vítek Osička, Viktor Otřísal, Vlastik Klíš, 8. tř. p. uč. V. Damborský 
3. okres přespolní běh ml. žáci Michal Hanák, 6.B
p. uč. V. Damborský

 

ŠKOLNÍ ROK 2010/2011

1.

okres

přespolní běh dívky mladší

Nikol Musilová, 7. tř.

p. uč. M. Lekešová

3. okres přespolní běh dívky starší
Katka Mikulicová, 8. tř. p. uč. M. Lekešová
2. okres stolní tenis ml. žáci Vítek Hoch, 5. tř, Jan Poulík, Pepa Kubík, 6.B, Mirek Tlach, 6.A p. uč. V. Damborský

 


ŠKOLNÍ ROK 2009/2010 

1.

2.

okres

přespolní běh dívky mladší

Katka Mikulicová, 7. tř.

Nikol Musilová, 6. tř.

p. uč. A. Sovadinová

1. okres košíková dívky Tereza Bezděková, Sabina Bublová, Sabina Svrčková, Jitka Válková, Erika Zárubová z 9. třídy, Kristýna Herzánová z 8. třídy, Renata Dřímalová a Katka Mikulicová ze 7. třídy
p. uč. V. Janda
2.

okres

stolní tenis starší

Michael Pilát a Tomáš Marek z 9. tř., Jiří Soukal, 7. tř.

p. uč. V. Damborský

3.

okres

přespolní běh dívky starší Tereza Bezděková, 9. tř

p. uč. A. Sovadinová

3.

okres

stolní tenis mladší

Vítek Osička, 6. tř., Jan Poulík a Mirek Tlach z 5. tř., Vítek Hoch ze 4. tř.

p. uč. V. Damborský

5.

okres

přespolní běh chlapci mladší Vítek Sedláček, 7. tř.

p. uč. V. Damborský

2. okrsek košíková chlapci Tomáš Topínka, Ondřej Michna, Jan Láska, Tomáš Marek, Jan Kučera, David Dobrovolný, Dominik Loveček 9. tř., Karel Bařina, Jiří Otáhal z 8. tř. p. uč. V. Janda

-----

ŠKOLNÍ ROK 2008/2009 

3.

kraj

košíková chlapci Ondřej Michna, Tomáš Topínka, Jan Láska (z 8. tř.), Jan Knápek, Michal Vystrčil, Jiří Hasala, Arsen Dužnikov, Vojtěch Mikulica, Libor Loveček (všichni z 9.A) a David Mikulica, Jakub Šenkyřík a Tomáš Čížek (oba z 9.B)

p. uč. A. Sovadinová

5.

kraj

košíková dívky Kristýna Otáhalová, Iva Zabilová, Dana Lanžhotská, Ivana Charvátová, Edita Damborská z 9.A, Jarmila Slámová z 9.B, Tereza Bezděková a Erika Zárubová z 8. tř. a Renata Dřímalová z 6. tř. 

p. uč. A. Sovadinová

1. 

okres 

Hantály Cup v kopané  Jan Kaňa, Dan Bařina ze 7., David Dobrovolný, Tadeáš Kubík, Jan Láska, Dominik Loveček, Tomáš Marek, Ondra Michna, Vojta Schoř, Tomáš Topínka, Jan Kučera z 8. tř., Jiří Hasala, Michal Vystrčil, Libor Loveček z 9.A, Jakub Šenkyřík, Patrik Náležinský, Jarek Žalkovský, Martin Bucňák z 9.B p. uč. V. Janda 
1.

okres

košíková chlapci stejné jako kraj

p. uč. A. Sovadinová

1.

okres

košíková dívky stejné jako kraj p. uč. V. Janda
1.

okres

vrh koulí Pavel Springer, 7. tř. p. uč. V. Damborský 
2.

okres

běh na 300 metrů Pavel Springer, 7. tř. p. uč. V. Damborský 
2.

okres

florbal dívky Erika Zárubová, Jana Lovečková a Sabina Bublová, (8. tř.), deváťačky Iva Zabilová, Kristýna Otáhalová, Ivana Charvátová a Jarmila Slámová

p. uč. A. Sovadinová

2.

okres

vybíjená dívky Žaneta Barvíková, Sabina Damborská, Tereza Kovářová ze 4. tř., Simona Coufalová, Karolína Damborská, Adéla Holomáčová, Kateřina Kovářová, Adéla Křivková, Martina Lovečková, Nikol Musilová, Kristýna Ševcová, Nikol Varmužová z 5. tř. p. uč. D. Kotková
3.

okres

běh na 150 metrů Libor Loveček, 9.A p. uč. V. Damborský 

4.

4.

6.

6.

okres

přespolní běh

Michal Vystrčil 9.A

Patrik Kunč 7. tř.

Lukáš Dobeš 6. tř.

Kristýna Otáhalová 9.A

p. uč. V. Damborský 

 

 

p. uč. A. Sovadinová

5.-6.

okres

malá kopaná Pavel Springer, Patrik Kunč, Jiří Otáhal, Antonín Skácel, Lukáš Otýpka, Karel Bařina, Jan Kaňa ze 7. tř. Lukáš Dobeš ze 6. tř. p. uč. V. Damborský
1.

okrsek

vybíjená dívky stejné jako okres p. uč. D. Kotková
1.

okrsek

malá kopaná stejné jako okres p. uč. V. Damborský
1.

okrsek

Coca-Cola pohár v kopané stejné jako Hantály Cup p. uč. V. Damborský

ŠKOLNÍ ROK 2007/2008 

2. (+5. v přeboru škol)

kraj (1. v okrese)

basketbal Marek Dřímal 9.B, Jan Sovadina, Ondra Koutník, Jarek Tesák 9.A, Michal Vystrčil, Jiří Knápek, Libor Loveček 8.A, David Mikulica, Tomáš Čížek 8.B p. uč. A. Sovadinová

 

 

 

okres

vrh koulí

běh na 150 m

běh na 800 m

1. Dominik Loveček 7.    2. Tomáš Marek 7.         

2. Ladislav Hasík 8.B        3. Jan Sovadina 9.A          3. Vlastik Sýkora 9.A      

p. uč. V. Damborský
2. okres Košíková žákyně 7. - 9. tříd p. uč. A. Sovadinová
2. okrsek Vybíjená děvčata 5. tř. p. uč. M. Tesáková

 

ŠKOLNÍ ROK 2006/2007  

Místo Stupeň Akce Účastníci
3. kraj - soutěž ČBF košíková 7.A J. Knápek, L. Loveček, M. Vystrčil, z 7.B D. Mikulica, 8.A J. Tesák, J. Sovadina, V. Sýkora, O. Koutník, z 8.B M. Dřímal, z 9.A P. Kučera, J. Loveček.
7. kraj - přebor škol košíková 7.A J. Knápek, 7.B D. Mikulica, 8.A J. Tesák, J. Sovadina, O. Koutník, z 8.B M. Dřímal, z 9.A P. Kučera, J. Loveček.
1. okres - přebor škol košíková 7.A J. Knápek, L. Loveček, M. Vystrčil, z 8.A J. Tesák, J. Sovadina, V. Sýkora, O. Koutník, z 8.B M. Dřímal, z 9.A P. Kučera, J. Loveček.
1. okrsek kopaná Coca-Cola Cup 8.A V. Sýkora, 8.B J. Pelikán, 9.A M. Bařina, M. Juras, J. Otáhal, M. Štika, 9.B M. Buchta, Z. Halm, L. Horák, M. Kostiha, J. Zálešák, R. Zálešák
1. okrsek florbal M. Bařina, M. Juras, J. Loveček, M. Oslzlý,      J. Otáhal (9.A), M. Buchta, L. Kobzík, J. Zálešák, L. Horák, R. Zálešák, M. Kostiha(9.B) M. Tomeška (8.B)
2. okrsek malá kopaná starší 8.A V. Sýkora, 8.B J. Pelikán, 9.A M. Bařina, M. Juras, J. Otáhal, M. Štika, 9.B M. Buchta, Z. Halm, L. Horák, V. Kobzík, M. Kostiha, J. Zálešák, R. Zálešák
4. okrsek malá kopaná mladší 6. J. Kučera, M. Wagner, V. Schoř, 7.A A. Dužnikov, 7.B M. Bucňák, J. Šenkyřík, J. Žalkovský, D. Mikulica, P. Náležinský