Klub využívají žáci 6. - 9. tříd. Žáci mají k dispozici dva stoly pro stolní tenis, stolní fotbal, osm počítačů s internetem, různé stolní hry, šipky. V klubu je také datový projektor s možností promítání programů z počítače, videa i televize.

Rozhodnutí o přijetí do ŠK - rok 2013/2014 - zde.

Aktuální dění ve školním klubu

Pro všechny žáky naší školy, kteří se rozhodnou navštívit školní klub je připravena řada
výše zmiňovaných aktivit.
Záleží pouze na uvážení každého jednotlivce, zda využije možností, které mu klub nabízí.
Mezi žáky jsou vedle virtuálních kuželek a elektronických šipek oblíbeny rovněž stolní hry, jako jsou dáma, piškvorky, různé karetní hry a jiné. Nabídku stolních her v dohledné době rozšíří další zajímavé tituly.

Sportovní vyžití nabízejí pingpongové stoly a stolní fotbálek.

Někteří žáci raději využívají možnost internetového připojení na klubových počítačích.