[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23]

Dopravní výchova pro 4. a 5. třídu

13. 6. 2014, 13:31 Zobrazit celou novinku

Ve čtvrtek 12. 6. proběhla dopravní výchova pro 4. a 5. ročník. Žáci se nejdříve seznámili s pravidly silničního provozu. Pak následovala jízda na kole, kde uplatnili svoje znalosti a dovednosti.

Cyklovýlet 3. třídy Tour de Bořetice

5. 6. 2014, 10:27 Zobrazit celou novinku

V úterý 3. června odpoledne ve 4 hodiny odstartoval od a. s. Patria peloton žáků třetí třídy v doprovodu rodičů. Cíl - Bořetice, Kraví hora. Proběhlo hledání pokladu, chůze po laně se zavázanýma očima

Letní osvěžení v 5. třídě

2. 6. 2014, 12:11 Zobrazit celou novinku

V pondělí 2. června si děti z 5. třídy samy připravily letní koktejly. Osvěžující nápoje se povedly, vypadaly krásně a chutnaly výborně. Ukázky můžete zhlédnout ve fotogalerii.

Recitační soutěž

30. 5. 2014, 14:06 Zobrazit celou novinku

Dnes proběhla na 1. stupni soutěž v recitaci. Všichni soutěžící byli opět výborně připraveni. Porota v čele s paní učitelkou Zdeňkou Šíblovou rozdělila stupně vítězů takto: kategorie 2. a 3. třída

Literární výchova ve druhé třídě

20. 5. 2014, 14:08 Zobrazit celou novinku

20.5.2014  Opět jsme se sešli ve společnosti našich maminek.Paní Kaszper nechala odpočívat naši paní učitelku a dvě hodiny nás vyučovala literární výchově, ale i hudební a výtvarné.Vše se prolína

Pohár rozhlasu v atletice

16. 5. 2014, 14:25 Zobrazit celou novinku

Ve středu 14. května se naši starší žáci zúčastnili okresního kola Poháru rozhlasu v atletice. V této týmové soutěži se umístili na velmi pěkném 4. místě. O úspěch se zasloužili: Kry&sca

Velký úspěch Elišky Škrancové

12. 5. 2014, 09:20 Zobrazit celou novinku

Na Mistrovství ČR v karate kategorii Kumite žákyň vybojovala naše žačka 6.B Eliška Škrancová skvělé 3. místo. Gratulujeme a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů!

McDonald´s cup 2014

6. 5. 2014, 13:43 Zobrazit celou novinku

V úterý 6.5. se chlapci ze 4. a 5. třídy zúčastnili okrskového kola v malé kopané - McDonald´s cup v Hustopečích. V prvním zápase podlehli Velkým Němčicím, druhý vyhráli nad žáky

Etické dílny na 1. stupni

13. 6. 2014, 13:27 Zobrazit celou novinku

Tento týden proběhly na 1. stupni etické dílny. Tématem pro 1. - 3. třídu bylo Jak se stát dobrým kamarádem, ve 4. a 5. třídě si děti povídaly o správném využití televize a počítače.

Pythagoriáda 8. tříd - okresní kolo

4. 6. 2014, 11:12 Zobrazit celou novinku

Výborného výsledku dosáhl mezi osmáky našeho okresu Vítek Hoch z 8.A v matematické soutěži Pythagoriáda. Mezi žáky základních škol byl nejlepší, celkově i s žáky gymnázií předvedl

Turnaj v kuželkách

30. 5. 2014, 14:17 Zobrazit celou novinku

Dnešní den si čtvrťáci a páťáci zahráli turnaj v kuželkách a tím oslavili MDD. Děkujeme panu Polákovi za příjemně strávené dopoledne.

Pythagoriáda - okr. kolo 5. a 6. tříd

21. 5. 2014, 08:04 Zobrazit celou novinku

V okresním kole matematické soutěže Pythagotiáda dosáhl Adam Kadlec z 5. třídy 6. nejlepší výsledek a mezi šesťáky měl Radek Ludva z 6.B sedmý nejlepší výsledek. Za výbornou repr

Výtvarná soutěž "Josef Lada očima dětí"

19. 5. 2014, 08:28 Zobrazit celou novinku

Žákyně naší školy Veronika Chorvátová, Denisa Varmužová a Apolena Nováková se zúčastnily výtvarné soutěže s názvem "Josef Lada očima dětí". Apolena Nováková se v této soutěži u

Okresní kolo ve vybíjené

13. 5. 2014, 14:35 Zobrazit celou novinku

Dnes 13.5. se naši žáci 4. a 5. třídy zúčastnili kresního kola ve vybíjené v Hustopečích, kde po vyhraných zápasech s M. Žižkovem a Nikolčicemi prohráli pouze s pozdějším vítězem z Mikulova. Vybo