[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24]

3. 12. 2014, 14:50 Zobrazit celou novinku

Na dnešní dopoledne 3. 12. 2014 si čtvrťáci a páťáci z naší školy pozvali stejně staré kamarády z Bořetic a Vrbice, aby si změřili síly ve florbalu. Po vynikajících výkonech si čtvrťáci nakonec rozděl

1. 12. 2014, 10:13 Zobrazit celou novinku

Ve čtvrtek 27.11. se sešli žáci 4. třídy se svými rodiči na společném tvoření adventních věnečků. Děti byly velmi šikovné a pomohly svým maminkám udělat a krásně nazdobit adventní věneče

Přebor škol v šachu

27. 11. 2014, 11:08 Zobrazit celou novinku

Dne 25. 11. 2014 proběhl okresní přebor škol v šachu v Břeclavi. ZŠ Kobylí se nakonec podařilo postavit dokonce tři čtyřčlenná družstva. A v nejmladší kategorii 1.-5. třída se bylo opravdu na co kouk

Okrskové kolo ve florbalu mladších žáků

21. 11. 2014, 09:10 Zobrazit celou novinku

Ve čtvrtek 20. listopadu se ve Velkých Pavlovicích uskutečnilo Okrskové kolo ve florbalu mladších žáků. Naši žáci postupně porazili žáky ze Zš Zaječí, Gymnázia Velké Pavlovice a uhráli remízu s žáky

Týden knihoven ve 3.,4.,5. třídě

23. 10. 2014, 13:53 Zobrazit celou novinku

V týdnu od 20. do 24. října navštívily děti místní knihovnu. Třeťákům paní knihovnice připravila téma "BAJKY", čtvrťákům "MODERNÍ POHÁDKY" a páťáci se učili vyhledávat knihy pomocí počítače. Všichni ž

Bible a my 2014 - školní kolo

17. 10. 2014, 09:45 Zobrazit celou novinku

V 2.říjnovém týdnu proběhlo na naší škole školní kole znalostní soutěže Bible a my. Celkem se soutěže zúčastnilo 20 žáků. V I. kategorii zvítězili: 1.místo - Apolena Nováková, 5.tř, 2.místo - Eliška

VÝSLEDKY PŘÍRODOVĚDNÉHO KLOKANA

15. 10. 2014, 17:13 Zobrazit celou novinku

Ve středu 15. 10. proběhla na naší škole soutěž Přírodovědný klokan. S otázkami z matematiky, fyziky, přírodopisu a zeměpisu si nejlépe poradila Bára Šíblová z 9. A, která získala 61 bodů. Na druhém m

Přírodovědný klokan

6. 10. 2014, 15:24 Zobrazit celou novinku

Ve středu 15. 10. ve 13:30 proběhne pro žáky 8. a 9. tříd soutěž Přírodovědný klokan. Přijďte si porovnat své zanalosti!

Okresní noviny o našich šachistech

3. 12. 2014, 13:51 Zobrazit celou novinku

Okrskové kolo ve florbalu starších žáků

28. 11. 2014, 07:32 Zobrazit celou novinku

Ve čtvrtek 27. listopadu se ve Velkých Pavlovicích uskutečnilo Okrskové kolo ve florbalu starších žáků. Turnaje se zúčastnilo 7 mužstev. Po vítězství ve skupině  nad Zš Nikolčice a

Předávání slabikářů

24. 11. 2014, 10:03 Zobrazit celou novinku

20. listopadu se v místní knihovně sešli prvňáčci se svými patrony. A nebylo to ledajaké setkání! Na jeho konci čekal tolik očekávaný slabikář! Cesta k němu ale nebyla jednoduchá. Prvňáčci nejp

Okresní přebor ve stolním tenisu

4. 11. 2014, 13:56 Zobrazit celou novinku

Ve čtvrtek 30. října se naši starší žáci zúčastnili Okresního přeboru ve stolním tenisu v Břeclavi - Poštorné. V prvním utkání porazili žáky ze Zš Velké Pavlovice a ve druh

Deváťáci na Obecním úřadě v Kobylí

17. 10. 2014, 14:39 Zobrazit celou novinku

Obě deváté třídy navštívily v rámci občanské výchovy tento týden Obecní úřad  v Kobylí. Paní starostka žáky provedla po celé budově a zodpověděla také pár zvídavých dotazů. Potěšující bylo to, že

Školní futsalová liga

17. 10. 2014, 09:18 Zobrazit celou novinku

Ve čtvrtek 16. října se ve Velkých Pavlovicích uskutečnilo 1. kolo Školní futsalové ligy( halového fotbalu s těžším míčem). Naši žáci se umístili na 3. místě. Porazili Zš Z