[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23]

Okrskové kolo v halové kopané

17. 3. 2015, 14:08 Zobrazit celou novinku

V pondělí 16. března se naši starší i mladší žáci zúčastnili okrskového kola v halové kopané ve Velkých Pavlovicích. Starší žáci skončili bohužel na 2. místě a do okresního

Březen - měsíc čtenářů

12. 3. 2015, 13:41 Zobrazit celou novinku

Během měsíce března navštíví žáci 1. stupně místní knihovnu, kde se budou učit vyhledávat knihy, budou pracovat ve skupinách a plnit dané úkoly. Také si určitě připomenou Večerníčkovy padesáté narozen

Když žáci učí - PČ 5. třídě

6. 3. 2015, 14:17 Zobrazit celou novinku

Ve čtvrtek 5.3. proběhla v 5. třídě trochu netradiční hodina pracovních činností. Roli paní učitelky si vyzkoušela Eliška Bařinová, která učila své spolužáky skládat dárkovou tašku. Nejdříve předvedla

Lyžařský a snowboardový kurz

18. 2. 2015, 08:42 Zobrazit celou novinku

Letošní Lyžařský a snowboardový kurz se konal od 8.2. do 14.2. 2015. Místem našeho pobytu se stala Chata Ski Club v Říčkách v  krásném prostředí Orlických hor. Kurzu se zúčastnilo 4

Úspěch v matematice

7. 2. 2015, 09:56 Zobrazit celou novinku

Vynikající výkon předvedl Vítek Hoch v okresním finále soutěže Matematická olympiáda 9. tříd ZŠ a odpovídajících ročníků gymnázií. Skončil na velice hezkém 4. místě. Zajímavé určitě je, že sout

Okrskové kolo v košíkové starších žáků

2. 2. 2015, 07:15 Zobrazit celou novinku

Ve čtvrtek 29.ledna se naši starší žáci zúčastnili Okrskového kola v košíkové, které se uskutečnilo ve Velkých Němčicích. V prvním zápase sice s domácími prohráli, ale ve druhém utkání jasně přehráli

Lyžování v Němčičkách

29. 1. 2015, 13:55 Zobrazit celou novinku

V týdnu od 26.1. do 29.1. jsme jezdili se žáky 4. a 5. třídy na lyžařský kurz do Němčiček. Stejně jako loni jsme si zimní počasí objednali a děti se mohly na svahu dostatečně vyřádit. Celý kurz jsme z

Ekocentrum Trkmanka - 4. třída

12. 1. 2015, 10:34 Zobrazit celou novinku

V pátek byli žáci 4. třídy v Ekocentru na výukovém programu " Odpady ". Byli seznámení se správným tříděním, s barvami jednotlivých nádob a naučili se recyklovat. Na závěr si vyrobili pěkné kytičky. V

Hlasujte o nejkrásnější fotografii

15. 3. 2015, 20:36 Zobrazit celou novinku

V rámci fotosoutěže „Paní Zima čaruje” můžete hlasovat o nejkrásnější fotografii na tomto odkazu na Facebooku. Hlasování bude ukončeno 21. 3.

Matematický klokan

8. 3. 2015, 09:13 Zobrazit celou novinku

V pátek 20. března bude pro žáky 2. - 9. tříd uspořádána soutěž Matematický klokan.

O malovanú pantličku Augusty Šebestové

19. 2. 2015, 13:07 Zobrazit celou novinku

V neděli 15.2.2015 se konala pěvecká přehlídka "O malovanú pentličku Augusty Šebestové". Mateřskou školu reprezentovaly tyto děti :Barbora Varmužová, Nela Mikulicová, Veronika Možná a Rozálie Nováková

Zápis dětí do 1. ročníku šk. roku 2015/2016

7. 2. 2015, 16:02 Zobrazit celou novinku

Seznam dětí zapsaných do 1. ročníku šk. roku 2015/2016 : 25/2015/ZSK             26/2015/ZSK      &n

Okresní finále v košíkové starších žáků

6. 2. 2015, 11:07 Zobrazit celou novinku

Ve valtické sportovní hale proběhlo 5. února Okresní finále v košíkové starších žáků. Po těsných prohrách se Zš Valtice a Zš Břeclav - Kupkova skončilo naše družstvo

Krajské kolo škol v šachu

29. 1. 2015, 16:17 Zobrazit celou novinku

V úterý 27. 1. 2015 proběhlo v Břeclavi krajské kolo přeboru škol v šachu. ZŠ Kobylí si účast na tomto turnaji vybojovala a mohla tak měřit síly s velmi silnými šachisty své kategorie tedy prvního st

Olympiáda z českého jazyka

12. 1. 2015, 12:43 Zobrazit celou novinku

V prosinci se v naší škole uskutečnilo školní kolo olympiády z českého jazyka. Zúčastnilo se 12 žáků. Na 1. místě se shodně umístily Bára Šíblová (9. A) a Denisa Havlíková